Sadece USB'den Çalışan EN GİZLİ İşletim Sistemi !! 👈👈

 Hocam elinize emeğinize sağlık. Kanalınıza kim girerse girsin muhakkak öğrenmek isteyeceği bir bilgi ile karşılaşıyor. Umarım emeklerinizin karşılığını alırsınız. Çok teşekkür ederim... Videolarından çok faydalanıyoruz teşekkürler. usta eline sağlık yine harika ve faydalı bir video olmuş. Bazı arkadaşlar yavaş filan demişte bence USB ve flash belleğinizi kapasitesi neyse o kadar hızlı olabilir. SSD ile flash belleğin hızını nasıl mukayese edersiniz. Harici SSD hada hddye kurulabiliyorsa çok daha hızlı olacaktır diye düşünüyorum. Gayet güzel anlatım. Teşekkürler Abi videolarını çok beğeniyorum ve cidden youtube daki en çok izlediğim kanallardan birisin Lütfen daha çok içerik at 3 Her zamanki gibi çok iyi bir video eline sağlık abi  cok faydalı bir kanal teşekkürler Hocam o nasıl internet 10 dakikada 1 saatlik kurumu yaptınız valla helal olsun
Ayrıca 1 GB olan tails indirmesini 1 dakikada indirmenizde gözümden kaçmadı  Güvenlik bakımından kullanmak bir yana usb diskten çalışmasıda bir bakıma çok iyi. Çöken sistemler olduğunda dosya kurtarma içinse kullanılabilir bu işletim sistemi.
Genel olarak Linux işletim sistemlerine 12 yıldır aşinayım. Gizlilik için her türlü linux dağıtımına işlemler yapılarak kullanılabilir bu sadece tailsOS'ye ait birşey değildir gizliliğe önem veren yapıda olması işleri kolaylaştırmak amaçlı. Video'dan tails'in .img uzantılı olduğunu gördüm ISO dosyası olursa eğer multiboot sistemlerde daha rahat kullanılabilirde. ISO image'ı varsada ben bilmiyorum gerçi. Allah çarpsın üşenmesem her videona yazarım sen nasıl güzel bir kanalsın iyi ki keşfettim seni iyi ki Abi süpersin yeminle. Denedim gayet güzel çalıştı. Biraz yavaş Tor yüzünden galiba ama baya gizlilik ön planda. Emeğine sağlık. Hocam gercekten güzel bir bilgi fakat siz sadece kurulumunu göstermissiniz bizim neden bunu indirmemiz gerektigi söylememissiniz  şuan ben bunun sanal bir makine olup vürüs testi zararli yazilimlarin sikintisiz yapilabilegi bir yer gibi düşundüm ama siz fps anlamında güzel sonuclar alırsınız veya alamassiniz deseydiniz bende kafama gelen bir cok soruyu direk elerdim... Videolar çok hoşuma gitti ve abone oldum yazılımla alakalı şeyler paylaşırsanız çok mutlu olurum teşekkür ederim şimdiden Gizlilik derken anonim bir internet bağlantısı kullanılmıyorsa ip ile takip edilemez mi? Özel donanım ve biraz ileri seviye bilgi ile bağlanılabilen dark web bile takip edilebiliyorken? Yine de stand alone olarak iyi olabilir deneyelim bakalım. Paylaşım için teşekkürler. Bilgi için çok teşekkür ederim. Ben lisanslı Photoshop 2022 kullanıyorum. Yanında lap top taşımadığım için seyahatlerimde zorlanıyorum. Photoshop'un da usb bellekte kullanabilme imkanı var mı? merhaba abim emeğine sağlık. bir sorum olacaktı peki bunu flash belekten nasıl silebiliriz. Hocam usb den çalıştırabileceğim çok az kaynak kullanan kurduktan sonra hemen hdmi ile görüntü ve ses aktarabileceğim bir işletim sistemi var mıdır bildiğiniz? (debian 11i denedim fakat bilgisayar çok eskirami düşük ve usb'den çalıştırdığım için çok kastı. puppy linuxda da hdmi ı çalıştıramadım.) Hocam sandisk extreme pro usbde w10 taşıyorum ama taktığım pcler genelde 4gb ramlı o yüzden w10 da pek verim alamıyorum. W10 hddye veya ssdye kurulu olmadığı için sistemin sanal belleğini de kullanamıyorum. W7 ninde usb 3 ve uife desteği yok sanırsam. Başlangıç rkranında kalıyor. W7 nin usb için versiyonu var mı? W8 ninki var ama hiç beğenmedim. W7 lazım bana teşekkürler. Ayrıca videoda konuyu muhteşem anlatmışsınız.