Iron Man Zırhı Yapımı – Bölüm 10: FINAL!

 Hadi geçmiş olsun... Elinize emeğinize sağlık... bence dünya çapında ünlü olacak bir proje ingilizce de çekmek lazım Abi inanamamanın vermiş olduğu mutluluğu yaşıyorum şuan bu ülkeye çok lazımsın muhteşemsin sen 1.5 yıldır bu anı bekledik o kadar güzel olmuş ki gurur duydum.
Ülkemizin sizin gibi insanlara ihtiyacı var.
Tebrikler  Saçma sapan vasfi bile olmayan insanlarin absürt videoları milyonlar izleniyorken senin 1bucuk yıllık emeğin 2milyon bile izlenmiyor cidden çok üzücü bu seni canı gönülden tebrik ediyorum abim en kısa zamanda emeklerinin karşılığını fazlasıyla alman dileğiyle  Tolga abi robotik alanda senin gibi başarılı insanlara devlet sahip çıkmalı. 1 YIL SONRA 
DEVLET  Zırhını almamız gerekiyor.
TOLGA İcadımı mı istiyorsunuz alamazsınız.  Kendi imkanları ile  ortaya çıkardığı bu muhteşem robotu ciddi bir mali destek ve ekiple neler yapabileceğini hayal bile edemiyorum. Seni tebrik ediyorum ve çok saygı duyuyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Bir insanın sevdiği iş için mücadele vermesi ve zaman harcaması ne kadar güzel bir şeymiş yaa ayrıca sonuçları da harika olunca gerçekten buna değdi diyebiliyosun maşallah  abi helal olsun sana  Ne emek harcamışsınız ya helal olsun. Samsunun bi ilçesinin en uzak sınır köyünde öğretmenim. Çocukların ufkunu genişletebilmek adına sizi köyümüze davet ediyorum. Tabi ki sadece bu kostüm değil diğer icatlarınızla da birlikte ) Hayalimde bir kahraman olmak vardı...Ufkumu açtın abi.Senin yaptığını görünce ben niye yapamıyım diye düşündümEline emeğine sağlık.Bekleriz kahramanlıklar ) Nasıl bi okul okudun ne yaptın biliyorum ama gerçekten çabaların boşa gitmemiş. Yetenek üstüne yetenek bilgi üstüne bilgi eklemişsin Kanalı yeni keşfettim çok kaliteli seyir zevki yüksek bi kanal bravo Tolga. vay arkadaş mükemmel bi iş tebrikler 1743 süper güçleriyle herkesin mangalını yakan koca yürekli adam... O kadar zekice ve üzerine çokça düşünülüp yapılan projelerki gerçekten tebrik ediyorum.Başarılarınız daim olsun tebrikler güzel bir final çalışması olmuş. ülkemizin sayenizde bilimkurgu karakter ve efektlerinin yapılıyor olması çok güzel e çok iyi. artık bizlerinde kendi film ve dizilerimizde kendi bilimkurgu karakterlerimizi yapabileceğimiz anlamına geliyor ki (sizlerin sayesinde) güzel bir aşama. elinize emeğinize sağlık. güzel içerikli yeni karakter projelerinizi izlemeyi umuyoruz. Tek kelime ile harikasınız. Çocukların ve gençlerin şaklaban kanallarının videolarını izlemek yerine sizin gibi dahi arkadaşların videoları ile kendilerini geliştirmeleri gerekiyor. Ben yeni gördüm videoyu izledim. İnanılmaz ötesi. Bu ülkenin senin gibilere ihtiyacı var. İmkanlar verilse sen gerçek zırhlar yaparsın. Trend #1 için atılmıştır. Yardım edin adamın emeği boşa gitmesin.