BMW R1250RS, Kutudan Taze Çıktı

 Maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim hayırlı uğurlu olsun Hayırlı olsun çok güzel motor kazasız sürüşler  Sahibi güle güle kullansın.
Motoru teslim eden arkadaşın Motorlarda artık rodaj yok bilgisini yeni yeni bazı markalarda duymaya başladık. Fakat yine de klasik rodaj tavsiyesi de var. Motor bileşenleri artık birbirine alışık halde geliyor mu gelmiyor mu? Profesyonel bi anlatımla güzel bir test sürüşü yaparsanız seviniriz. 015 Ne alıyoruz?
Yamaha'da motor yok alamıyoruz... (Abimiz MT09 ve Tracer9 hakkında birkaç cümle de kuruyordu.) Sinan abi o kısmı kesmiş. Güzel günlerde kullanmak nasip olsun  maşa Allah kazasız belasız Hayırlı olsun güle güle kullanın hayırlı olsun kazasız belasız kullansın  mehmet ali abi bey yamaha manisa mavi motonun sahibi kendisi bayi sahibi olduğu halde motor bulamıyor biz ne yapalım Sanço Panço emeğine sağlık )  Aras Bey'in de ağzına sağlık sunumu güzel yaptı. Hayırlı olsun. Saatinizin marka ve modeli nedir Yurtdisinda 300 bin tl motor burada 700 bin tl artik sayilar anlamsizlasti. Vergi degil dupeduz soygun gsmhsi bizden 10 kat yuksek Danimarka fiyatlariyla arac  aliyoruz. F900r sport sipariş ettim keşke biri de o motoru böyle anlatabilse Diğer bir RS de bende olacak inşallah Temmuz ayıyla birlikte. Nereden buldun yasası şart ki herkes alabilsin. muhtemelen konfora ciddi katkısı vardır ama kafa karenajı biraz fazla iri duruyor. Benzer segmentte nina1000sx çok daha hafif ve sportif görüntüde. Aras Aresi çok güzel anlatmış  Bir de m1000r videosu cekerseniz tadindan yenmez  karakteristik görünüşü bozulmasa daha iyiydi bence ledler fantastic