Beklenen Oldu! CapCut Artık Bilgisayarlarda

 Giriş seviyesi sayılabilecek kadar video ile ilgileniyorum fotoğraf işimin önceden yan ama gittikçe artan artmak zorunda olan bir kısmı video. Mobilden gelmelerinin büyük bir kolay ve hızlı adapte olma özelliği sunuyor program kullanıcılara. Ulusal medya veya kurumsal markalar için olmasa da elinizdeki görüntü içeriklerinin de uygun çekilmiş ise bir çok firmaya bu programla içerik hazırlanabilir diye düşünüyorum. Şu anda özellikle renk ve allinone olduğu için DaVinci kullanıyorum ama sanırım epey bir karşılaştırma içerikleri yapacağım test için. Teşekkürler.. İçerik kalitesini mobilden artıramayanlar için büyük yenilikKüçük ekranda parmak ile yapmak yerine mouse ile dev ekranda çalışmanın kolaylığı büyük bir gelişmeYine ilk haber veren ozansihay a teşekkürler ve içerik oluşturacağı nice yeni videolara şimdiden merhaba Capcutun sahibi olsam size şirketin hisselerinden ortaklık sunardım. Ne kadar teşekkür etsek size azdır.  Kesinlikle rakip olacaktır. Kısa zamanda çok iyi işler çıkardılar. Ayrıca kullanımı ve arayüzü o kadar basit ki edit'e yeni başlayan biri bile bir kaç dakikanın ardından uygulamaya hakim olabilir. Sosyal Medya için kesinlikle yeterli. Diğer programlardan daha pratik kullanıcı dostu. Tabii ki animasyon film efektleri gibi şeyler daha profesyonel . Zamanla belki... Amatör olarak video düzenlemesi yapanlar için bence çok iyi. Profesyoneller için de zaman zaman faydalanacakları bir program olmuş.
Benim için tek üzücü yanı Stil in olmaması yada ben bulamadım. Umarım bu özellik de gelir. Her zamanki gibi kaliteli içerik kaliteli sunum ve herkese faydalı bilgiler. Ozan Sihay iyi eğitimli  ve işinde uzman. Bu yüzden kanalı beğenerek yorum yaparak destekliyorum. cap cut ın artıları hızlı ve çoğu şeyin kısayolu olması ve ayrıca ücretsiz olması da çok büyük avantaj ama tabiki eksi yönleri de var efekt kısmında biraz az efekt var gibi ileride geliştirlir tabiki ama bi after effects e göre daha az şu an ama after effects kullananlar bilir ki işlemler daha zahmetli ve uzun ya para verip template kullanıcaksın ya da uzun uzun uğraşacaksın after effectste Ücretli olsa mutlaka satın alırdım. Emeğinize sağlık. Harika bir video olmuş. Teşekkürler Ozan hocam.  Çok güzel bir gelişme gerçekten. Bundan sonra her Nasıl yapılır? videosunun bilgisayar versiyonunu da isteriz ama  Premier kullanırken yaşadığım zorluklardan bunalan benim gibi kişiler için harika bir uygulama olmuş. Mobil versiyonundan çok iyi bildiğimiz Capcut bu programını daha da geliştirecektir.  Pratiklik hız ve zaman konusu benim önceliklerim. Ozan bey sizlere de teşekkür ediyorum. Bu herkes için bence çok iyi olacaktır. Özellikle de YouTuberlar için ) Mükemmel olmuş benim en çok istediğim şey Quik programında 23 video atarak bizim için hazır videolar ortayan bir paketde olursa tadından yenmez. Elbette en çok bu zaman kazandırıyor ama bazende kendimiz hayal gücümüzle yapıyoruz. Hocam keske capcut bilgisayar uzerinden mask transition uzerine bir anlatim yapsaniz sunumlariniz bize bilgi aşılıyor resmen cok basarilisiniz  You are by far the best teacher for soft soft . It's very complicated at first  overwhelming actually  but you make it doable for Capcut şu an kesinlikle en çağdaş öğeleri içinde barındırıyor. Bu programla bilgisayarda çalışabilmeyi hep çok istemiştim. Mobil cihazımda tam olarak istediğim kadar detaylı ve milisaniyelik ayarlar yapamıyordum. Bu süper... Üstelik Adobe'un yavaşlığı ve bilgisayarda kapladığı yer sorunu capcut'da yok. Çok ciddi bir ram yemiyor. Bu harika paylaşım için çok teşekkürler. Yıllardır PC'de çalışırken kullanabileceğim arayüzü basit bir program arıyordum daha komplike işler için DaVinci Resolve ve Premiere gibi programları kullanıyorum ama daha hızlı editlerimde örneğin Instagram için bir Reels hazırlarken vs inanılmaz büyük bir kolaylık oldu Capcut'ın PC versiyonu benim için Hem ihtiyaç duyduğum pek çok işleve sahip hem de kullanımı bir mobil uygulama kolaylığında bayıldım ) Harika gelişme. Videonun hemen ardına indirip kurcaladım inanılmaz hızlı çalışıyor. 
Ozan bundan sonra Premiere Movavi filan değil sürekli CAPCUT pc ile proje çalışmaları çekmelisin.
Bu artık senin boynunun borcu  Hocam şunu söyliyim premierin yerine geçemez ancak kullanıcı çoğunluğu konusunda capcut ilerleyen günlerde listeyi ezip geçecektir. Hatta geliştirmelerini bu hızda ilerletirlerse başta söylediğim premierin yerine geçemez lafı bile yalan olur. Valla helal olsun hem bu kadar kullanıcı dostu hemde bu kadar ayrıntılı bir uygulama yapmak herkesin harcı değildir ben taktir ettim adamları.